equalizer.gif (240Ã?320)
      
 Volkan ,   Keyifli:)...    |           LAZ KIZI ,   merhabalar öncelikle. metris t tipi kapalı cezaevinde sevdiğim yatıyor (ENGİNCAN ALBAYRAK) hangi koğuş bilmiyorum bilgi vermiyorlar sizden ricam Halit Bilgiç-Özledim Seni Parçasını benden ona armağan edermisiniz. LAZ KIZI . Simdiden tesekkür ederim....    |           Gözde ,   Maltepe l tipi kapalı ceza infaz kurumu A2 nolu kogustan Furkan erguşa seni çok seviyorum her zaman yanındayım adamım orhan ölmez gelsene armagan etmek istiyorum gozde erguştan iyiki varsın...    |           mehmet ,   Selam kolay gelsın radyo super yaw hosuma gıttı hem karadenız hemde slow sarkılar ayrıyetten usakalr yaylada programını severek dınlıyoruz basarınızın devamını dılıyorum Tesekkurler...    |           Nihal ,   Selam yayininizi severek dinliyorum çok gülüyorum iyiki varsınız kral rizel fm selam horon etmeye devam...    |           Melek ,   Merhabalar kral Rizeli fm yayınını severek dinliyoruz aile birlikte başarılarınizin iyi olmasını diliyorum iyi günler...    |           Ali ,   Slm fransadan..milletbrRize’li Ali Ben,brBizleri umutlirip,efkarlirip guzel hasretler icine duygusal ve karadeniz parcalariniz icun.brTskler..brHoscakalinbrSelametle iyi yayinlara devam saygilar...    |           Ayse ,   Selam Yayınızı sureklı Takıp dıyorum Basarılarınız Devamını Dılerım...    |           Passa ,   Merhaba rezede ceza evinde dinleniyormu bu fm...    |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
KRAL RİZELİ FM
Reklamsiz Tek Radyo TeL:0506 026 06 53
 
 
 

KARDİYAK “NEYE”

 

Kardiyak’ın Yepyeni Single Çalışması “Neye” 11 Aralık Cuma günü Poll Production Etiketiyle Yayında! Polat Yağcı’nın Türkiye’de ilk kez rap müzik ile seyircisini yeniden tanıştırdığı Kardiyak, rap dünyasında bu kez yeni bir tarzın yaratıcı yorumu olan ikinci teklisi ile Youtube, Spotify, Apple, Fizy ve Muud gibi tüm dijital platformlarda yerini alacak. Kendi adını verdiği “Epik Rap” tarzının mesajını veren ve animasyon klibi ile oldukça ilgi gören “Fybertest” parçası ile Eylül ayında ilk kez Youtube ve DSP platformlarında dinleyicisiyle buluştuktan sonra epik rap sound’unu “Neye” isimli yepyeni ikinci teklisini seyircisiyle buluşturmaya devam ediyor. Bu yeni müzik tarzı ile, her şarkıda tıpkı bir tiyatro oyuncusu gibi farklı karakterlere dönüşmek ya da birbirinden bağımsız konseptler ile dinleyiciye bir müzikten daha fazlasını bulacağı bir deneyim yaşatmayı amaçlıyor. Gerçek adı Doğuş Birecikligil olan, ilkokul ve ortaokul yıllarını Kadıköy - İstanbul’da geçiren Kardiyak, bu zaman zarfında önemli Klasik Müzik Bestecilerinin eserlerine hakim olmuş ve sonraki yıllarda New Age (Epik Müzik) müziğe merak sarmıştır. Lise yıllarının başında kendisini tamamen rap müziğin içinde bulan Kardiyak, “Salazar Records” isimli bir ev stüdyosu kurmuş ve şarkılarının altyapılarından liriklerine, kapak tasarımlarından aranje ve mix mastering işlemlerine kadar birçok işi üstlenmiştir. Lise yıllarının sonuna kadar katıldığı Hiphop etkinlikleri, Freestyle Battle (Doğaçlama Rap Yarışması) Turnuvalarındaki birincilikleri ve “Salazar Records” isimli kendi YouTube kanalına yüklediği şarkılar (Doom, TranSpose, Esmeralda P5, Russian Mafia, Kolezyum, Yüzleşenler Kompostosu, Ferhunde P2, Xenophobia, Abandone, Antik Riyal, Paint It Black, Kolektif Reklam, Kolezyum P2, Küller Küllere, Devran, Fybertest) sayesinde kemik bir kitle oluşturmayı başarmıştır. Müziğinin akademik tarafını daha da güçlendirmek isteyen Kardiyak, Haliç Üniversitesi Konservatuarı Opera ve Konser Şarkıcılığı bölümünü kazanmış, aynı zamanda Galatasaray ITM’de Mix Mastering eğitim almaya başlamıştır. Eğitim yıllarında açtığı Salazar Records müzik stüdyosunda genç ve amatör müzisyenlere hizmet vermeye devam etmektedir. Genç sanatçı epik rap konseptini, yaptığı tüm bestelerle ve her seferinde Kardiyak’ın kimliğine doğru giden bir yolculuk sunarak, 2020 sonuna kadar yükselen bir enerjiyle dinleyicisinin beğenisine sunmaya ve konserlerde buluşmaya hazırlanıyor. Söz ve müziği Doğuş Birecikligil’e ait olan ve kaydı Salazar Records stüdyosunda yapılan single çalışmasının Mix & Mastering’i Buğra Kunt tarafından yapılmıştır

...Kardiyak’ın Yepyeni Single Çalışması  “Neye”

11 Aralık Cuma günü Poll Production Etiketiyle Yayında!


Polat Yağcı’nın Türkiye’de ilk kez rap müzik ile seyircisini yeniden tanıştırdığı Kardiyak, rap dünyasında bu kez yeni bir tarzın yaratıcı yorumu olan ikinci teklisi ile Youtube, Spotify, Apple, Fizy ve Muud gibi tüm dijital platformlarda yerini alacak. 


Kendi adını verdiği “Epik Rap” tarzının mesajını veren ve animasyon klibi ile oldukça ilgi gören “Fybertest” parçası ile Eylül ayında ilk kez Youtube ve DSP platformlarında dinleyicisiyle buluştuktan sonra epik rap sound’unu  “Neye” isimli yepyeni ikinci teklisini seyircisiyle buluşturmaya devam ediyor. Bu yeni müzik tarzı ile, her şarkıda tıpkı bir tiyatro oyuncusu gibi farklı karakterlere dönüşmek ya da birbirinden bağımsız konseptler ile dinleyiciye bir müzikten daha fazlasını bulacağı bir deneyim yaşatmayı amaçlıyor.


Gerçek adı Doğuş Birecikligil olan, ilkokul ve ortaokul yıllarını Kadıköy - İstanbul’da geçiren Kardiyak, bu zaman zarfında önemli Klasik Müzik Bestecilerinin eserlerine hakim olmuş ve sonraki yıllarda New Age (Epik Müzik) müziğe merak sarmıştır. Lise yıllarının başında kendisini tamamen rap müziğin içinde bulan  Kardiyak,  “Salazar Records” isimli bir ev stüdyosu kurmuş ve şarkılarının altyapılarından liriklerine, kapak tasarımlarından aranje ve mix mastering işlemlerine kadar birçok işi üstlenmiştir. 


Lise yıllarının sonuna kadar katıldığı Hiphop etkinlikleri, Freestyle Battle (Doğaçlama Rap Yarışması) Turnuvalarındaki birincilikleri ve “Salazar Records” isimli kendi YouTube kanalına yüklediği şarkılar (Doom, TranSpose, Esmeralda P5, Russian Mafia, Kolezyum, Yüzleşenler Kompostosu, Ferhunde P2, Xenophobia, Abandone, Antik Riyal, Paint It Black, Kolektif Reklam, Kolezyum P2, Küller Küllere, Devran, Fybertest) sayesinde kemik bir kitle oluşturmayı başarmıştır. 


Müziğinin akademik tarafını daha da güçlendirmek isteyen Kardiyak, Haliç Üniversitesi Konservatuarı Opera ve Konser Şarkıcılığı bölümünü kazanmış, aynı zamanda Galatasaray ITM’de Mix Mastering eğitim almaya başlamıştır.  Eğitim yıllarında açtığı Salazar Records müzik stüdyosunda genç ve amatör müzisyenlere hizmet vermeye devam etmektedir.


Genç sanatçı epik rap konseptini, yaptığı tüm bestelerle ve her seferinde Kardiyak’ın kimliğine doğru giden bir yolculuk sunarak, 2020 sonuna kadar yükselen bir enerjiyle dinleyicisinin beğenisine sunmaya ve konserlerde buluşmaya hazırlanıyor.


Söz ve müziği Doğuş Birecikligil’e ait olan ve kaydı Salazar Records stüdyosunda yapılan single çalışmasının Mix & Mastering’i Buğra Kunt tarafından yapılmıştır

 
Tarih       : 17 Aralık 2020
 
 
 

Kral Rizeli Fm                                    Tüm Hakları Saklıdır | All Rights Reserved | Copyright © 2020