equalizer.gif (240Ã?320)
      
 Volkan ,   Keyifli:)...    |           LAZ KIZI ,   merhabalar öncelikle. metris t tipi kapalı cezaevinde sevdiğim yatıyor (ENGİNCAN ALBAYRAK) hangi koğuş bilmiyorum bilgi vermiyorlar sizden ricam Halit Bilgiç-Özledim Seni Parçasını benden ona armağan edermisiniz. LAZ KIZI . Simdiden tesekkür ederim....    |           Gözde ,   Maltepe l tipi kapalı ceza infaz kurumu A2 nolu kogustan Furkan erguşa seni çok seviyorum her zaman yanındayım adamım orhan ölmez gelsene armagan etmek istiyorum gozde erguştan iyiki varsın...    |           mehmet ,   Selam kolay gelsın radyo super yaw hosuma gıttı hem karadenız hemde slow sarkılar ayrıyetten usakalr yaylada programını severek dınlıyoruz basarınızın devamını dılıyorum Tesekkurler...    |           Nihal ,   Selam yayininizi severek dinliyorum çok gülüyorum iyiki varsınız kral rizel fm selam horon etmeye devam...    |           Melek ,   Merhabalar kral Rizeli fm yayınını severek dinliyoruz aile birlikte başarılarınizin iyi olmasını diliyorum iyi günler...    |           Ali ,   Slm fransadan..milletbrRize’li Ali Ben,brBizleri umutlirip,efkarlirip guzel hasretler icine duygusal ve karadeniz parcalariniz icun.brTskler..brHoscakalinbrSelametle iyi yayinlara devam saygilar...    |           Ayse ,   Selam Yayınızı sureklı Takıp dıyorum Basarılarınız Devamını Dılerım...    |           Passa ,   Merhaba rezede ceza evinde dinleniyormu bu fm...    |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
KRAL RİZELİ FM
Reklamsiz Tek Radyo TeL:0506 026 06 53
 
 
 

SİBEL YILDIRIM 'VAZGEÇ GÖNLÜM'

 

SİBEL YILDIRIM 'VAZGEÇ GÖNLÜM' BABA DESTEK! Şarkıcı Sibel Yıldırım, Orhan Gencebay'ın sevilen 'Vazgeç Gönlüm' parçasını yeniden yorumladı. Ünlü sanatçı Orhan Gencebay, hemşehrisi olan Yıldırım’a eserini hediye etti. Yıldırım, 'Vazgeç Gönlüm' şarkısını yeniden yorumlayarak Poll Production etiketiyle müzikseverlerle buluşturdu. Şarkıcı, geçtiğimiz günlerde parça için ise kamera karşısına geçerek klip çekti. 26 Şubat'ta dijital platformlarda yerini alan klip ve şarkı, hayranlarından tam not aldı. 15 yıldır sahnelerde olan ve müzik kariyerinde üç albümü olan Yıldırım, ilk kez teklisi oldu. Şarkıcı, Orhan Gencebay ile eşi Sevim Emre'nin desteğini her zaman gördüğünü açıkladı.

...SİBEL YILDIRIM VAZGEÇ GÖNLÜM

BABA DESTEK!

Şarkıcı Sibel Yıldırım, Orhan Gencebayın sevilen Vazgeç Gönlüm parçasını yeniden yorumladı. Ünlü sanatçı Orhan Gencebay, hemşehrisi olan Yıldırım’a eserini hediye etti. Yıldırım, Vazgeç Gönlüm şarkısını yeniden yorumlayarak Poll Production etiketiyle müzikseverlerle buluşturdu. Şarkıcı, geçtiğimiz günlerde parça için ise kamera karşısına geçerek klip çekti. 26 Şubatta dijital platformlarda yerini alan klip ve şarkı, hayranlarından tam not aldı. 15 yıldır sahnelerde olan ve müzik kariyerinde üç albümü olan Yıldırım, ilk kez teklisi oldu. Şarkıcı, Orhan Gencebay ile eşi Sevim Emrenin desteğini her zaman gördüğünü açıkladı.
 
Tarih       : 15 Mart 2021
 
 
 

Kral Rizeli Fm                                    Tüm Hakları Saklıdır | All Rights Reserved | Copyright © 2020